Branżowa Szkoła I Stopnia  (w GOPR)
Przyjmujemy Uczniów do klas I, II, III.

Klasy wielozawodowe.
W roku szkolnym 2023/2024 szkoła prowadzi kursy dokształcające w zawodzie sprzedawca, kucharz, krawiec.

Zawody do wyboru:
blacharz, blacharz samochodowy, cukiernik, elektromechanik, elektromechanik pojazdów samochodowych, elektryk , fryzjer, krawiec, kucharz, lakiernik, mechanik pojazdów samochodowych, monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych, monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, murarz-tynkarz, ogrodnik, piekarz, rolnik, sprzedawca, stolarz, ślusarz, wędliniarz, mechanik optyk, operator maszyn i urządzeń gospodarki odpadami.

Szkoła nie prowadzi rekrutacji elektronicznej, po podania należy zgłaszać się do sekretariatu Szkoły Branżowej .  Rodzic (opiekun) może przyjść z uczniem i na miejscu wypełnić oraz złożyć podanie.

Adres:
34-700 Rabka Zdrój, Ul. Jana Pawła II 18 - blisko dworca BUS.

dojazd:      https://goo.gl/maps/hSbKvy5uxSXKh92V9

Wejście od ul. Jana Pawła II , idąc od dworca BUS w dół należy przejść cały parking, minąć sklep papierniczy i wejść w pierwszą uliczkę w prawo a następnie prosto do końca uliczki.

Sekretariat czynny codziennie w godzinach 8.00 - 12.00

tel 18 2676362 / 18 2676554   lub   889 825 751